©2018 Zorro Productions, Inc., All Rights Reserved. ZORRO®

Zagraj na próbę
START

Jak grać
w Multi Multi?

Sprawdź, jak grać!

Wygeneruj wirtualny kupon i sprawdź,
na czym polega gra w Multi Multi.

Kliknij Dalej, aby wydrukować wirtualny kupon.


Dalej 
printer
printer

Stawka x
PLUS: 

Twoje liczby:


Cena kuponu: 5 zł

1

Wybierz, ile liczb typujesz

W Multi Multi losowanych jest 20 z 80 liczb. Możesz wytypować od 1 do 10 liczb. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość.

2

Graj z Plusem

W Multi Multi możesz wybrać opcję Plus, która dodatkowo powiększa wygraną, a także zwiększa szansę na jakąkolwiek wygraną. Plusem jest zawsze ostatnia w kolejności z wylosowanych 20 liczb. Jeżeli znajdzie się ona wśród wytypowanych przez Ciebie, wygrywasz więcej.

3

Zwiększ stawkę

W Multi Multi możesz wybrać stawkę, za jaką grasz. Również od niej zależy wysokość wygranej. Zwiększając stawkę możesz pomnożyć swoją wygraną nawet dziesięciokrotnie.

4

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony

Kupując Multi Multi, poproś o Super Szansę. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz na nim odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

5

Pozostań dłużej w grze

Multi Multi jest losowane dwa razy dziennie, o 14:00 i 21:40. Grając, możesz wybrać, w ilu losowaniach chcesz wziąć udział. Maksymalna ich liczba to 28. Losowanie możesz oglądać codziennie na www.lotto.pl

Pobierz kalendarz losowań

6

Sprawdź, czy wygrałeś

Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i ile wygrałeś. Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl lub w punkcie sprzedaży

7

Zagraj ponownie

Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny, jak kupon oryginalny: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa tylko dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
ZGADZAM SIĘ